На Черемушках садочок
Він «Ромашка» зветься
Ця «Ромашка» квітне в казці
Гарно діткам тут живеться.
На добрих людей
«Ромашка» багата.
Цікаво тут в будні,
Цікаво і в свято.
Добро, що ми сієм
Ніде не купити.
Лиш доброї слави
Ми хочем нажити.
Дітей всіх ми любим
І будем любити!

 

Щоденно 26 працівників, з них 12 педагогів гостинно, з любов’ю і ласкою відкривають для дітлахів двері групових кімнат:

«Колобок» (І молодша група), «Золотий ключик» (ІІ молодша група), «Колосок» (середня група), «Теремок» (старша група), «Червона Шапочка» (логопедична група), 1 клас. 


 А почалося все так…

  В 60 – 70 роки  Малинський   дослідно – експериментальний завод  був на вершині розвитку. Керував підприємством Маховський М.Ф.

  Велика кількість молодих спеціалістів та робітників стояли  в черзі на житло. І саме в той період побудувався житловий масив по вулиці Рози Люксембург і як усі нові райони в містах Радянського Союзу отримав назву 

«Черемушок». А так як в новобудови поселялися молоді сім’ї, виникла потреба в дитячій дошкільній установі.

  У 1972 році розпочалося будівництво дитячого садка в районі «Черемушок».

  У 1973 році було призначено першу завідуючу Смирнову Тетяну Павлівну та завгоспа Целованську Марію Адамівну. Вони приймали участь  у завершенні будівництва дитячого садка та займалися завезенням обладнання та інвентаря.

  5 лютого 1974 року  дитячі ясла – садок «Гніздечко» був відкритий .

  Розрахований дитячий садок на 110 дітей – 6 груп (2 – ясельні  та 4 садові – ІІ молодша, середня, старша та підготовча групи).

  З обох боків дитячого садка були побудовані літні тераси.

Перші вихователі дитячого садка «Гніздечко»:

  Ткачук Ванда Йосипівна, Мельниченко Софія Семенівна, Тишкевич Галина Аврамівна, Бібікова Муза Іванівна, Горінчук Людмила Матвіївна.

  Першим методистом було призначено Геращенко Віру Михайлівну. Старшою медсестрою працювала Радченко Любов Єгорівна. Музичним керівником працювала Буряк Наталія Іванівна.

  Вже на весну 1974 року в «Гніздечку» нараховувалось 220 дітей.

  1975 – 1978 р.р. завідуючою працювала Целікова Віра Анатоліївна, старшою медсестрою – Оніщук Катерина Макарівна, методистом в ті роки була  Близнюк Валентина Василівна.

   В цей період перебудовувалися  літні тераси на капітальні спальні, і ясельні групи з того часу мають окремі спальні кімнати. Діти всіх інших груп спали на розкладачках, так як окремих спальних кімнат проектом не було передбачено.

  1987 рік -  колектив дитячого садка очолила  Кожухівська Ганна Іванівна.

Методистом призначена Трепацька Олена Володимирівна, старшою медсестрою – Лазука Ніла Петрівна, яка пропрацювала у садочку 18 років.

  У 1981 році прийняла завідування Щербина Валентина Іванівна. Методист – Ткачук Ванда Йосипівна.

  У 1982 році  було змінено назву дитячого садка . Садочок став називатися «Ромашка».

   З 1987 по 1989 рік завідування прийняла  Бельдій Галина Миколаївна.

   У 1989 році  завідуючою призначена Гарлінська Ніна Володимирівна.

   1992 рік -  дитячий садок «Ромашка» з відомства  МДЕЗ було передано в районний відділ освіти та присвоєно порядковий №11.

    З 1997 до 2000 року завідуючою ДНЗ працювала Трепацька Олена Володимирівна, яка в 2000 році була обрана головою профспілки  районного відділу освіти.

    З квітня 2000 року по сьогоднішній день завідувачем працює Малець Галина Федорівна яка  має звання «вихователь – методист» , з жовтня 2000 року  працює методистом Царенко Ірина Вікторівна  фахівець вищої категорії , у 2013р. Ірині Вікторівні  присвоєно звання  « старший вихователь».

   З 15.12.2004 року рішенням виконкому Малинської міської ради було змінено номер дитячого садка з №11 на №7.

   На даний час,   враховуючи досягнення та перспективи розвитку, колектив ДНЗ  працює  над науково – методичною проблемою:

«Здійснення інтегрованого, цілісного підходу до розвитку, виховання та навчання дошкільника, як носія фізичних, психічних та соціально – моральних сил», спираючись на  Базовий компонент дошкільної освіти та програму виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина».

    Державну політику в галузі освіти , працівники дитячого садка реалізують, розв’язуючи такі завдання:

 1. Формування когнітивної основи дитини – дошкільника через пізнання природи шляхом нескладного доступного експериментування.

2. Використання особистісно зорієнтованої моделі освіти під час впровадження технології психолого – педагогічного проектування.

3. Формування ціннісного ставлення до здоров’я  учасників навчально – виховного процесу шляхом впровадження інтерактивних форм роботи та інноваційних освітніх технологій , методів.

      Напрямки роботи колективу ДНЗ : художньо – естетичний та фізкультурно – оздоровчий .

       В садочку створено оптимальні умови для розвитку особистості дитини, до її майбутньої інтеграції в сучасне суспільство. Робота з дітьми проводиться на засадах гуманної педагогіки, соціалізації дитини, розкриття  нахилів та здібностей,  забезпечуються організаційно – педагогічні умови для впровадження інноваційних технологій та особистісно  зорієнтованої моделі виховання.



Велика увага приділяється професійному зростанню педагогів, особливо молодих вихователів, через цілеспрямований і спеціально організований процес систематичного підвищення професійної компетентності , створення сприятливого мікроклімату в колективі, формування команди однодумців.

    В  ДНЗ№7  батьки, діти і педагоги – одна велика родина. Батьки беруть участь у всіх заходах ; батьківські збори проходять як родинне свято із показом різних видів діяльності дітей. Гостинно відкриті двері до сімейного клубу для батьків «Школа батьківства».


Тому і девіз нашого дитсадка :«Діти + батьки + ДНЗ = Радість , Здоров’я, Комфорт»

НАШ ГІМН

 У нашому садочку
Як у казковому віночку,
Є і  маленькі «Колобочки»,
І  трохи більші  «Колосочки».
Біжать малята – казкарята,
Щоб танцювати і співати,
Довкілля дружно пізнавати,
Любить свій край та  в ігри грати.
«Червона Шапочка» у нас із
Вовком дружить.
А «Теремок» запрошує всіх друзів.
І «Золотим» ми «Ключиком»
Відкриємо всі двері.
У світ незнаний, у світ веселий.
Спішать по сходах, як мурашки
Маленькі діти в садок "Ромашка"
І всім  тут місця вистачає,

        «Ромашка» всіх вас радісно вітає!

Весь наш колектив – це колектив однодумців. Разом ми сильні. Ми прагнемо (й зуміємо) – берегти, шанувати, звеличувати та вдосконалювати атмосферу творчості та любові – найтонше, наймогутніше, найшляхетніше багатство людської душі.